VENKOVNÍ VAŘENÍ NA OHNI JE ZÁLEŽITOSTÍ CELÉHO ROKU ... ZAHRADNÍ KRBY, ZAHRADNÍ GRILY, ZAHRADNÍ KAMNA

BONFEU BonBiza Rust - Zahradní gril s ohništěm

Bonfeu BonBiza Rust

 

Ohniště Bonfeu BonBiza je mnohem víc než jen gril. S ohništěm BonBiza si můžete vychutnat teplo, oheň, venkovní vaření, chutné jídlo a pohodu s přáteli na zahradě. S touto „venkovní kuchyní“ získáte v zahradě skutečného tvůrce atmosféry a pomocníka.

dodání do 10 dní
Kód: AB11
Značka: Bonfeu
19 460 Kč 16 082,64 Kč bez DPH
Kategorie: BONFEU
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 65 kg
zahradní gril:
zahradní ohniště:

BonBiza - zahradní ohniště a gril

S tímto ohništěm můžete grilovat i v chladnějších dnech – oheň dostatečně sálá okolo a zahřeje všechny okolo. Pečící deska má průměr 80 cm – dostatek místa na přípravu různých druhů pokrmů najednou.

 Ohniště - gril spočívá na široké, pevné základně s laserem řezaným logem BonFeu - jedinečnou vlastností produktů BonFeu.

 

S BonBiza se venkovní vaření stává „dětskou hrou“.

S ohništěm a grilem BonBiza získáte doma všestranný „gril“. Pečicí plech o tloušťce 6 mm, který leží na ohništi Ø 80 cm, je ideální jako povrch na vaření a pečení. Teplo vyzařuje postupně od středu ohniště k okraji plechu na pečení, takže grilovací deska má několik teplot, a je proto vhodná pro všechny druhy přípravy, jako je grilování masa, vaření zeleniny nebo ryb.  

 

Snadné použití a snadné čištění

Na rozdíl od jiných venkovních kuchyňských spotřebičů se BonFeu BonBiza velmi snadno čistí a prakticky nevyžaduje údržbu. Zbytky jídla a přebytečný olej končí přímo v ohni. Pečicí plech se velmi snadno čistí špachtlí, protože veškeré nečistoty lze vtlačit do ohně. Po použití lze plech na pečení očistit vlhkým hadříkem a je připraven k dalšímu použití.

BonBiza je dobře zabalená a dodává se vám ve 2 samostatných krabicích: jedna krabice obsahuje základnu a druhá krabice obsahuje ohniště s deskou. Snadno umístíte tyto dvě části na sebe a může začít!

 

BonFeu BonBiza ve zkratce:

 

- Lze použít jako ohniště a jako gril

- Vysoké sálavé teplo všude kolem

- Snadný pohyb - přemístění

- Užijte si tento BonBiza po celý rok

- K dispozici také v barvě černá

- Určitě také použitelné v gastronomickém průmyslu!

 

Specifikace:

Značka   BonFeu

Model     BonBiza Rust

Barva      Hnědá

Materiál   Ocel

Tloušťka plechu na pečení 6 mm

Rozměry: výška 100 cm

Průměr pečící desky 80 ​​cm, vnitřní otvor 40 cm

Hmotnost cca 75 kg

Tvar Kulatý