VENKOVNÍ VAŘENÍ NA OHNI JE ZÁLEŽITOSTÍ CELÉHO ROKU! ZAHRADNÍ KRBY, ZAHRADNÍ GRILY, ZAHRADNÍ KAMNA, ZAHRADNÍ OHNIŠTĚ

DESIGN | KVALITA | ZNAČKY

BONFEU

Značka BONFEU je na trhu od roku 1999 se sortimentem, který se prodává v celé Evropě. My zastupujeme značku pro Českou republiku. Značka BonFeu má typický, promyšlený design a vysokou kvalitu. Vždy se snaží vyvíjet krby, které jsou příjemné k posezení u ohně a jsou také vhodné pro skvělé venkovní vaření.
Značku BonFeu charakterizuje kreativní a moderní design, reagující na aktuální trendy, ale vždy s určitou robustností, která zaručuje dlouhou životnost ... Právě díky těmto základním vlastnostem se značka BonFeu rozrostla na pozici předního hráče v oblasti zahradních krbů, ohnišť a krbových kamen.

 logo-bonfeu-web


 

MOODZ 
MOODZ Outdoor Living je značka, která se neustále vyvíjí. Ohniště MOODZ se hodí do každé zahrady. Ohniště MOODZ jsou typické svým robustním a stabilním vzhledem. Snažíme se naše výrobky neustále vylepšovat a rozšiřovat naši kolekci o další výrobky. Sledujte nás! Stylové, odolné a robustní ohniště vysoké kvality. Ohniště MOODZ jsou k dispozici v různých průměrech, takže pro vaši zahradu vždy existuje vhodná varianta. Velké, malé, nízké nebo na nohou. V rezavé variantě z cortenu nebo v moderní nerezové oceli. Pro každý styl máme dokonalé ohniště. Ať už máte moderní nebo klasickou zahradu, s ohništěm vytvoříte příjemnou atmosféru.

moodzCOEO DESIGN
značka COEO vznikla na jihu Francie (Cévennes) v roce 2020 s touhou vytvořit kuchařské pomocníky pro všechny, kteří rádi vaří venku! Od našeho uvedení na trh naše produkty oceňují profesionální i soukromí kuchaři na všech kontinentech! 

Vytváříme objekty s jedinečným a nadčasovým designem. Design, který se přizpůsobí všem stylům, všem prostředím a všem dobám. Pragmatismus je jádrem procesu tvorby a výroby. Chceme střízlivé a čisté linie, odolné materiály, abychom vytvářeli praktické, dekorativní a vyvíjející se předměty. Estetika COEO oslovuje ty, kteří milují přirozenost, teplo a praktičnost. Navrhujeme objekty určené k pobytu venku. Naše produkty nejsou zdaleka pomíjivé, ale jsou výsledkem promyšleného designu a výroby a jsou navrženy tak, aby doprovázely své uživatele po léta. Každý produkt je předmětem pečlivého vývoje, před výrobou jednoho nebo více prototypů jsou stanoveny přesné specifikace, které následně ověří zahájení výroby našich produktů. Jakmile je výroba dokončena, dodržujeme pečlivou kontrolu kvality, abychom zajistili kvalitu každého produktu COEO, který opouští továrny a výrobní dílny.

logo 1000 x
 


 

FORNO
Rustikální a moderní

Moderní designové venkovní krby a grily na dřevo, které v přírodním prostředí vyniknou! Zahradní krby, kamna a grily Forno jsou vyrobeny z min. 3 mm silné bezúdržbové oceli Cor-ten, vhodné pro všechna roční období. Proto můžete nechat tyto kamna a krby venku po celý rok.

Prodáváme různé doplňky navíc, jako je gril nebo pizza pec, s nimiž můžete vařit a péci ve své vlastní zahradě s rodinou nebo přáteli. Můžete je využívat i v chladnějších měsících. Díky teplu z ohně a příjemné atmosféře můžete posedět i do pozdních hodin. Dokonalý prožitek z posezení ve vlastní zahradě, pergole nebo terase! 

FornoPETROMAX
Před více než 100 lety vyvinul berlínský technik a průkopník Max Graetz, kterému se přezdívalo „Petrolejový Max“, proslulou petrolejovou lampu. Tato se stala pilotním produktem nově vzniklé značky Petromax. Silná světelná lampa s inovativní technologií a nezávislým hořením pro každodenní život. Tato myšlenka zůstala dodnes zakotvena v centru tradiční značky Petromax.

Oheň nás doslova fascinoval a inspiroval, stal se součástí vývoje a výroby našich produktů pro venkovní vaření a jedinečný zážitek. Venkovní ohniště, kvalitní produkty, odolné vybavení pro vaření a chlazení. To je produktová řada Petromax, která nabízí široký výběr pro skvělé a ničím nerušené zážitky v přírodě. Na prvním místě je vždy kvalita a funkčnost, stejně jako kombinovatelnost našich produktů. A protože vše, co děláme, děláme s vášní a nadšením, neustále inovujeme a představujeme nové a atraktivní vybavení pro vaše venkovní dobrodružství. 

Petromax-Logo-RGBBIG GREEN EGG
Japonci, Američani, Češi: každý, kdo ochutnal jídlo připravené na Big Green Egg, okamžitě propadl této jedinečné lahodné chuti. Co je tajemstvím EGG? Vlastně je to spíše kombinace více věcí. Keramika odráží teplo a vytváří proudění vzduchu. Je to dokonalá cirkulace vzduchu, která rovnoměrně připravuje potraviny při požadované teplotě. A je to skutečnost, že teplotu je možné regulovat a udržovat absolutně přesně. Ani extrémní venkovní teplota nemá díky kvalitní a tepelně izolované keramice nějaký vliv na teplotu uvnitř EGG. A v neposlední řadě je to jeho vzhled a přírodní způsob přípravy jídla.

web-BGE_logo-Black_newQUAN GARDEN ART
Vášeň pro jídlo, skvělý design a obliba trávení času venku s rodinou a přáteli je to, co stálo za vznikem značky QUAN GARDEN ART. Budeme rádi, když si to také užijete s námi. QUAN je o tom být spolu, společně kolem ohně a relaxovat. Můžete připravit jídlo až pro 40 - 50 lidí za  hodinu vaření. Použitím čtvercové horké desky se vytvoří různé topné zóny, které se pohybují od 300 ° C ve středu grilu, po 100 ° C v rozích. To vám umožní řídit různou rychlost vaření a připravovat různá jídlo najednou a podle vaší chuti. Výhod vaření na grilu/ohništi QUAN je mnoho, ale pokud si chcete vychutnat „pozvolný a pomalý“ způsob vaření na grilu, QUAN nabízí příslušenství pro grilování, které pasuje na ohniště, což vám umožní spojit to nejlepší z obou druhů grilování (rošty, mřížky atd.)

Quan Logo