VENKOVNÍ VAŘENÍ NA OHNI JE ZÁLEŽITOSTÍ CELÉHO ROKU! ZAHRADNÍ KRBY, ZAHRADNÍ GRILY, ZAHRADNÍ KAMNA, ZAHRADNÍ OHNIŠTĚ

REDGARDEN

REDGARDEN - zahradní cortenová kamna

Oheň napomáhá odpočinku, pocitu bezpečí a soudržnosti. Vaší terasu, pergolu a nebo zahradu venkovní kovový krb zase o kousek posune a udělá z každé vaší zahradní oslavy nebo posezení příjemnou událost. Zajímá vás, jak můžete vylepšit svůj venkovní prostor? 

IMG_4502-m

Zahrada je stále častěji vnímána jako atraktivní rozšíření domu. Jakmile to počasí dovolí, lidé žijí venku co nejvíce. V čase teplých letních dnů můžete krb využít na grilování a nebo jen pro skvělou atmosféru hořícího ohně. V méně teplých měsících nebo během chladnějších podvečerů poskytují  krby a ohniště útulné teplo. To vám umožní užívat si zahradu a terasu více a mnohem déle. Venkovní sezóna bude s krbem na terase výrazně delší.

Nápadité provedení těchto venkovních kovových krbů vylepší vaší zahradu, terasu nebo pergolu.
Zahradní kamna / krb můžete nechat venku po celý rok! Je vyroben z cortenové oceli. Cortenova ocel je známá jako ocel odolná vůči povětrnostním vlivům. Pro Cortenovu ocel je charakteristická povrchová „úprava“ rzi a dlouhá životnost. Životnost je tak dlouhá, protože první vrstva koroze brání dalšímu šíření koroze, takže například lakování je zbytečné a údržba je proto velmi jednoduchá. Může zůstat venku za každého počasí.

Zahradní kamna - krb REDGARDEN
Novinka Tip
18 990 Kč

Zahradní kamna / krb REDGARDEN 3 mm Základem je oheň - palivem dřevo. Posezení u ohně, možnost pečení - vaření, atmosféra .... Zahradní kamna / krb pro široké využití ve Vaší...

Kód: A-RG01
Zahradní kamna - krb REDGARDEN HARD
Novinka Tip
ZDARMAZDARMA
22 990 Kč

Zahradní kamna / krb REDGARDEN HARD 4 mm Základem je oheň - palivem dřevo. Posezení u ohně, možnost pečení - vaření, atmosféra .... Zahradní kamna / krb pro široké využití ve...

Kód: A-RG02
2 položek celkem