VENKOVNÍ VAŘENÍ NA OHNI JE ZÁLEŽITOSTÍ CELÉHO ROKU! ZAHRADNÍ KRBY, ZAHRADNÍ GRILY, ZAHRADNÍ KAMNA, ZAHRADNÍ OHNIŠTĚ

ALFA

VYRÁBĚNO V ITÁLII OD ROKU 1977

Společnost Alfa založili v roce 1977 Rocco Lauro a Marcello Ortuso. V současné době ji řídí druhá generace rodiny. Za tu dobu se společnost Alfa  vypracovala a stala lídrem ve svém průmyslovém odvětví. Našimi hlavními devizami vždy byla vášeň pro věc a snaha udržet vedení v rukou rodiny, aniž bychom se museli omezovat, pokud jde o soustavné inovace a hledání nových trhů. Společně s našimi zákazníky, dealery a dodavateli jsme jedna velká rodina a naším cílem je nejvyšší možná kvalita. Za posledních deset let jsme po celém světě prodali více než 500 000 pecí, které jsou pro nás symbolem rodiny a setkávání.

UNIKÁTNÍ PEC, VE KTERÉ SE SNOUBÍ KRÁSA S INOVACÍ
Náš špičkový italský design je výsledkem neustálého výzkumu. Hlavní motivací našeho oddělení výzkumu a vývoje je snaha nabídnout našim zákazníkům nejlepší technický výkon spolu s opravdu nezapomenutelným smyslovým zážitkem. To je silná kombinace dokonalé formy a autentičnosti. Naší pýchou jsou čisté, ostré linie ve spojení s přísnými estetickými kritérii a zárukou maximální funkčnosti. Každá z našich pecí představuje výjimečný produkt, v němž se kreativita, profesionalita a technické inovace snoubí v jedinečné italské práci, která uspokojí i potřeby nejnáročnějšího zákazníka. Nejenže je používání naší pece působivý zážitek, ale upoutá i svým vzhledem. Alfa, u nás jsou inovace doma. Návrh i výroba každého produktu probíhají v našem závodě nedaleko Říma s úctou k tradičním materiálům a výrobním technikám.

Pece Alfa: jedna velká rodina již 40 let.

NANO laterale fiamma legna
Novinka
ZDARMAZDARMA
31 804 Kč

Vynikající venkovní pizza pec na dřevo. Pec je určena pro domácí využití na Vaší terase, zahradě - a palivem je dřevo. Pec je díky patentované...

Kód: ALFA-01
1 položek celkem