VENKOVNÍ VAŘENÍ NA OHNI JE ZÁLEŽITOSTÍ CELÉHO ROKU! ZAHRADNÍ KRBY, ZAHRADNÍ GRILY, ZAHRADNÍ KAMNA, ZAHRADNÍ OHNIŠTĚ

QUAN GARDEN ART

image-Quan-BA-01

 

Objevte QUAN GARDEN ART

Vášeň pro jídlo, skvělý design a obliba trávení času venku s rodinou a přáteli je to, co stálo za vznikem značky QUAN GARDEN ART. Budeme rádi, když si to také užijete s námi. QUAN je o tom být spolu, společně kolem ohně a relaxovat. Můžete připravit jídlo až pro 40 - 50 lidí za  hodinu vaření.

Vaření na varné desce

Varná deska na grilu QUAN se hodí k vaření rozmanitých druhů potravin. Kromě masa, ryb a zeleniny, jídla jako je polévka, vejce a sýru lze úspěšně vařit pomocí pánve, dokonce i nakrájené a nastrouhané potraviny (na rozdíl od grilu).

Rozmanitost teplot

Použitím čtvercové horké desky se vytvoří různé topné zóny, které se pohybují od 300 ° C ve středu grilu, po 100 ° C v rozích. To vám umožní řídit různou rychlost vaření a připravovat různá jídlo najednou a podle vaší chuti.

Zvýšení teploty

Při vaření na grilu/ohništi QUAN dosahuje teplota desky mnohem vyšší teplotu než je obvyklá u grilu a díky vzduchovým kanálům dosahuje své optimální teploty poměrně rychle.

To je důležité, protože to zajišťuje, že vaše jídlo je se včas "zatáhne", což pomáhá udržet např. v mase všechny jeho šťávy a tím i typické chutě.

Nejlepší z obou světů

Výhod vaření na grilu/ohništi QUAN je mnoho, ale pokud si chcete vychutnat „pozvolný a pomalý“ způsob vaření na grilu, QUAN nabízí příslušenství pro grilování, které pasuje na ohniště, což vám umožní spojit to nejlepší z obou druhů grilování (rošty, mřížky atd.)

venkovní zahradní gril s ohništěm - Quan small Corten
Akce Výprodej
ZDARMAZDARMA 27 990 Kč –23 %
21 500 Kč

Ve středu grilu je ohniště, obklopené temperovanou ocelovou horní deskou. Díky propracovanému provedení může horní deska dosáhnout teploty až 400 ° C. Připravujte vše - od...

Kód: AQ01COR
venkovní zahradní gril s ohništěm - Quan medium Corten
ZDARMAZDARMA
39 990 Kč

Středně velké provedení úspěšného grilu. Ve středu grilu je ohniště, obklopené temperovanou ocelovou horní deskou. Díky propracovanému provedení může horní deska dosáhnout...

Kód: AQ01COR3
Grilltop Basic Line M L m
5 330 Kč –24 %
3 999 Kč

Grilovací rošt Medium Quan má rozměry 60x60 a je vyroben tak, aby seděl na horní části velkého grilu Quan přímo nad ohněm. Přidání tohoto roštu ke grilu Quan znamená, že máte...

Kód: AQACC-02
Grilltop Basic Line M L m
6 110 Kč –24 %
4 599 Kč

Grilovací rošt Medium Quan má rozměry 80x80 a je vyroben tak, aby seděl na horní části velkého grilu Quan přímo nad ohněm. Přidání tohoto roštu ke grilu Quan znamená, že máte...

Kód: AQACC-01
Spatulas m
1 066 Kč –10 %
950 Kč

Set dvou špachtlí Quan

Kód: AQACC-03
5 položek celkem