VENKOVNÍ VAŘENÍ NA OHNI JE ZÁLEŽITOSTÍ CELÉHO ROKU! ZAHRADNÍ KRBY, ZAHRADNÍ GRILY, ZAHRADNÍ KAMNA, ZAHRADNÍ OHNIŠTĚ

Zahradní kamna - krb REDGARDEN

Zahradní kamna / krb REDGARDEN 3 mm

Základem je oheň - palivem dřevo. Posezení u ohně, možnost pečení - vaření, atmosféra ....

Zahradní kamna / krb pro široké využití ve Vaší zahradě, pergole nebo terase. Využití najde i v tábořištích, rybářských lokalitách, campech a nebo na venkovních místech, kde chcete posedět u ohně nebo připravit nějaký oblíbený pokrm

Skladem
Kód: A-RG01
Značka: Red garden
18 990 Kč 15 694,21 Kč bez DPH
Kategorie: ZAHRADNÍ KAMNA, GRILY A OHNIŠTĚ
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 66 kg

Materiál corten - 3 mm / 66 kg

Zahrada je stále častěji vnímána jako atraktivní rozšíření domu. Jakmile to počasí dovolí, lidé žijí venku co nejvíce. V čase teplých letních dnů můžete krb využít na grilování a nebo jen pro skvělou atmosféru hořícího ohně. V méně teplých měsících nebo během chladnějších podvečerů poskytují  krby a ohniště útulné teplo. To vám umožní užívat si zahradu a terasu více a mnohem déle. Venkovní sezóna bude s krbem na terase výrazně delší.

Zahradní kovový krb / kamna REDGARDEN po zatopení sálají teplo všemi směry. Nejvíce tepla samozřejmě směřuje z ohniště - podle intenzity ohně. Součástí vybarvení je grilovací rošt, který se dá využít na mírném ohni nebo na žhavých uhlících. Je polohovatelný nahoru/dolu. Kamna mají vyjímatelný rošt - pro snadné vyčištění ohniště. V dolní části jsou také otvory pro přisávání vzduchu - pro podporu hoření. 

V kamnech je pec o rozměru 30 x 34 cm. Rozměr umožňuje využít pekáček, ale i litinový hrnec s horním přiklopením - nebo můžete připravit pizzu rovnou na kameni. (pro udržení čistoty lze využít alobal a nebo pečící papír). Jako dárek dostanete teploměr se stojánkem, který vložíte do pece a velmi přesně kontrolujete vnitřní teplotu pro přípravu pokrmů. Po vytopení pece na potřebnou teplotu ho můžete vyjmout a nebo ponechat vedle nádoby.

Horní část kamen se dá využít pro ohřátí různých pokrmů, udržení jejich teploty - nebo opražení pečiva.
Dostatečně dlouhý odnímatelný kouřovod zajišťuje spolehlivý odtah kouře. 

Kamna jsou vyrobena z cortenové oceli, která si po určité době a vystavení povětrnostním vlivům, vytvoří charakteristickou vrstvu, která zabraňuje další oxidaci. Kamna můžete ponechat celý rok venku. Díky váze je ale kamna můžete snadno přemístit na jiné využitelné místo - případně uklidit. Nová kamna dostanete v černé barvě - charakteristickou barvu kamna získají po několika týdnech - záleží na okamžitých podmínkách.

Součástí dodávky: Kamna REDGARDEN, 1 m kouřovod, grilovací rošt na grilování a manipulační úchyty, akumulační kámen, rošt ohniště, DÁREK - teploměr.

Technický popis:

Váha   61 kg + kámen
 Materiál  corten 3 mm
 Výška  1000 mm
 Šířka  450 mm
 Hloubka  350 mm
 Délka kouřovodu  1000 mm

 

      

   

  redgarden_4589

logo-redgarden-ohen

ZAHRADNÍ KAMNA REDGARDEN

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
DV Avatar autora | 3.11.2023
Vše ok, dle popisu. Děkuji.