VENKOVNÍ VAŘENÍ NA OHNI JE ZÁLEŽITOSTÍ CELÉHO ROKU! ZAHRADNÍ KRBY, ZAHRADNÍ GRILY, ZAHRADNÍ KAMNA, ZAHRADNÍ OHNIŠTĚ

ocelový mantinel - BonFeu Food Bumper

Plancha grilu BonFeu BonBiza směřují mírně dolů ke středu. Při vysokých teplotách se ještě může sklon zvýšit. Tuk pak snadno teče zpět do ohně, takže si nezašpiníte okolí grilu. Pak ovšem kulaté potraviny (např. rajčata) se také mohou spadnout do ohně. To se může stát i při běžné manipulaci - otáčení potravin.

Skladem
Kód: BQ06
Značka: Bonfeu
1 120 Kč 925,62 Kč bez DPH
Kategorie: BONFEU
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg
Foto product
Novinka Tip

Aby se tomu zabránilo, byl vyvinut BonFeu Food Bumper. Zvýšený ocelový mantinel - kroužek zadržuje připravované potraviny, ale stále vám umožňuje seškrábnout planchu špachtlí a posunout přebytečný tuk a zbytky pod kroužkem do ohně. BonFeu Food Bumper lze použít na všech modelech BonFeu BonBiza a na BonFeu BonPlancha Ø80 cm.

 

BonFeu Food Bumper ve zkratce:

  • Zabraňuje spadnutí jídla do ohně.
  • Vyrobeno z vysoce kvalitní lakované oceli.
  • K dispozici pro modely BonFeu BonBiza a BonFeu BonPlancha Ø80 cm

SPECIFIKACE:

 

  • Barva černá
  • Materiál Ocel
  • Rozměry d 44 x š 44 x v 2 cm
  • Hmotnost 0,85 kg

Holandskou značku BonFeu identifikuje rozpoznatelný design a promyšlený design s vysokou kvalitu. Vynakládáme veškeré úsilí na vývoj ohnišť a grilů, které se pohodlně používají a jsou tak vyhledávané pro venkovní vaření.

Reagující na aktuální trendy, ale vždy s určitou kvalitou, která zaručuje dlouhou životnost. Právě díky těmto základním hodnotám vyrostla značka BonFeu v předního hráče na poli zahradních krbů, zahradních ohnišť a zahradních venkovních kamen na dřevo.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: