VENKOVNÍ VAŘENÍ NA OHNI JE ZÁLEŽITOSTÍ CELÉHO ROKU! ZAHRADNÍ KRBY, ZAHRADNÍ GRILY, ZAHRADNÍ KAMNA, ZAHRADNÍ OHNIŠTĚ

Zahradní kamna REDGARDEN - třeba i skvělá pizza u Vás na zahradě

VENKOVNÍ POSEZENÍ A VAŘENÍ MŮŽE BÝT CELOROČNÍ ZÁLEŽITOST.

Právě v této době je parádní a hlavně nevšední zážitek setkání venku u ohně - třeba při vaření a skleničce něčeho dobrého na zahřátí. S krátkou přípravou můžete připravit výbornou pizzu nebo udělat zapečené brambory podle chuti a fantazie. Zahradní venkovní krb REDGARDEN má i horní ohřevnou plochu, kde snadno připravíte svařené víno, čaj nebo jiný teplý nápoj. Samotné těleso krbu sálá teplo do všech stran, takže poskytne dostatek tepla všem zúčastněným. Zahradní krb REDGARDEN z cortenové oceli můžete ponechat na stejném místě po celý rok. Jen přijdete a můžete rozdělat oheň a užívat venkovního vaření a tepla. A krásné atmosféry. Doporučujeme ....

 

 

Tip na recept:
Těsto na pizzu podle vyzkoušeného receptu: droždí, olivový olej, mouka na pizzu, sůl a voda. Necháme přes noc odpočinout, uděláme bochánky a nechám kynout. Pak už samotná pizza: jedna sýrová, druhá šunková s mozarellou. A vše doplněno o čerstvé chilli, třeba odrůda Rocoto. Pak už jen vyhřeji troubu na 350 °C a samotnou pizzu tam ponechám 5-7 minut, podle citu. Výsledek byl vynikající, cider lahodný a perlivý a oheň příjemný.

 

 

 

 

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení