Grilovací deska na pečení Bonfeu 400/3 mm

Grilovací deska na pečení Bonfeu 400/3 mm

Chcete více než jen zahradní krb? Pak je tento rošt pravděpodobně Vaším přáním! S tímto roštem BonFeu můžete svůj zahradní krb BonFeu přeměnit na krásně funkční gril v každém okamžiku. Můžete jednoduše umístit grilovací desku na krb a vychutnat si grilování.

Dodání do týdne
Kód: B07
Značka: Bonfeu
1 690 Kč 1 396,69 Kč bez DPH
Kategorie: BONFEU
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 3.6 kg

Venkovní vaření nad ohněm spalujícím dřevo

Pokud máte robustní zahradní krb BonFeu (ať už uvažujete o jeho zakoupení), je tento rošt velmi praktickým doplňkem, který byste neměli nechat ujít. BonFeu opět představuje doplňkovou položku, která tuto značku odlišuje.

Pečicí deska je umístěna na kroužku, který přesně sedí na horní části krbu BonFeu. Sejměte víko, grilovací mřížku nebo wok kroužek a umístěte desku na otvor. Grilovací deska je nyní ohřívána z krbu dole a můžete na ní vařit venku. Maso, ryba nebo zelenina, to vše si můžete nyní připravit. Vše, co potřebujete, je trochu olivového oleje a špachtle.

 

Na rozdíl od roštu běžného grilu na uhlí se tento rošt velmi snadno čistí. Zbývající jídlo a přebytečný olej můžete pomocí špachtle vložit přímo do ohně. Poté je otřete navlhčeným hadříkem, možná trochu mastným a deska je připravena k dalšímu použití.

 

Výhody grilovací desky / BonFeu v krátkosti:

  • Plech na pečení pro zahradní krb
  • Proměníte svůj zahradní krb na BBQ v každém okamžiku
  • Venkovní vaření na krbu na dřevo
  • Průměr 40 cm
  • Vybaven dvěma držadly
  • Snadné použití
  • Snadné čištění

 

Grilovací deska na pečení Bonfeu 400/3 mm

Vhodné pro následující typy:

BonGiano SP

BonGiano LP

BonTino LP

BonCarre QLP

 

Průměr v cm:  40,00

Hmotnost v KG: 3.6