VENKOVNÍ VAŘENÍ NA OHNI JE ZÁLEŽITOSTÍ CELÉHO ROKU! ZAHRADNÍ KRBY, ZAHRADNÍ GRILY, ZAHRADNÍ KAMNA, ZAHRADNÍ OHNIŠTĚ

COEO - TRIO 82 - CORTEN

TRIO je zahradní gril na vaření, který kombinuje funkce grilu, grilu s planchou, s možností skladování dřeva.

Jeho jedinečný design z něj dělá jednoduchý, elegantní a funkční objekt vašich venkovních prostor. Byl navržen a vyroben tak, aby byl harmonický a nadčasový (design chráněný ve Francii i v zahraničí).

TRIO je k dispozici v několika modelech, abyste si mohli vybrat výšku, průměr a povrchovou úpravu, která vám nejlépe vyhovuje. Svou venkovní kuchyni si můžete vytvořit s naším ostrovním pultem, jehož tvary pojmou 1 nebo 2 pánve TRIO.

TRIO lze vybavit širokou škálou příslušenství, jako jsou grilovací rošty a grilovací top gril atd.

Skladem
Kód: TRIO-82C2
Značka: COEO Design
30 680 Kč 25 355,37 Kč bez DPH
Kategorie: ZAHRADNÍ KAMNA, GRILY A OHNIŠTĚ
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 95 kg
CELKOVÁ VÝŠKA 100cm
MATERIÁL cortenová ocel
PRŮMĚR PLANCHA 82cm
VARNÁ PLOCHA 0,41m²
ROZMĚRY 82x82x100cm
ROZMĚRY ZÁKLADNY 50x70x80cm
HMOTNOST PLANCHY 34kg
SKLADOVACÍ KAPACITA (DŘEVO) 0,147
CELKOVÁ VÁHA 95kg

 

JAK SI VYBRAT SVŮJ GRIL?

Gril s planchou je výjimečný nástroj na vaření s mnoha funkcemi. Lze jej objednat v několika variantách a nabízí širokou škálu využití. Chcete-li si vybrat gril, který vás bude provázet po mnoho let, věnujte čas tomu, abyste porozuměli jeho designu, abyste se mohli rozhodnout pro gril, který bude pro vaše použití nejvhodnější.

 

1. TLOUŠŤKA PLANCHY

Plancha je středobodem vašeho grilu, v COEO jsme zvolili gril o tloušťce 10 mm.

Proč jste se rozhodli vyrobit plancha o tloušťce 10 mm?

Po rozhovorech s mnoha cateringovými profesionály jsme učinili 2 hlavní postřehy:

  • Pod 8 mm: plancha se může vlivem tepla deformovat
  • Nad 10 mm: Plancha se obtížněji zahřívá. Setrvačnost ohřevu je příliš vysoká. Například podle mnoha profesionálů se 12mm tlusté varné desky často ohřívají příliš pomalu a vyžadují hodně paliva na zapálení a zahřátí.

 

2. TUK NA PLANCHE

Váš pánev je především nástroj na vaření, a proto je nutné dobře myslet na tok tuku. A to přímo při výrobním procesu planchy!

Jak se vyrábí COEO plancha?

Naše plancha je při výrobě nakloněna lisem. Mírný sklon je viditelný pouhým okem a tento sklon se při zahřátí planchy zvětšuje. Tento sklon je nezbytný pro dokonalý tok přebytečného tuku z planchy.

Poznámka - Dobrý náklon planchy není vytvořen pouze působením tepla. Vaše plancha musí být také nakloněna za studena při výrobě.

Jak poznám, že je moje plancha má sklon do vnitřního otvoru?

Umístěte rovnou plochu (lať, prkénko apod.) na planchu a zkontrolujte, zda je mezi vnějším koncem a vnitřním koncem (střed ohniště ohniště) sklon.

 

3. DODRŽOVÁNÍ STANDARDŮ BEZPEČNOSTI

Ve Francii, v Evropské unii a v zahraničí se na design a použití kuchyňských pomůcek, jako jsou pánve na grilování, řídí zvláštní normy. Některé značky a výrobci ignorují tyto testy a uvádějí na trh produkty, aniž by si byli jisti, že je lze použít pro vaření.

Udělali jsme si čas na provedení testů materiálů, které používáme, abychom se ujistili, že jsou vhodné pro použití s ​​potravinami.

Stejně tak jsme vytvořili přísné specifikace, aby naše produkty prošly všemi požadovanými testy.

 

certifikát

 

 

4. PROUDĚNÍ VZDUCHU A TAH

Věděli jste, že gril je jako krb a ke správnému fungování potřebuje dostatečný přísun kyslíku.

U COEO proud vzduchu prochází dvojitou stěnou podpěry police a stoupá do ohniště: to umožňuje nepřetržitý a optimalizovaný přívod vzduchu do ohniště grilu.

Vezměte prosím na vědomí, že gril nedostatečně zásobená kyslíkem má mnoho nevýhod, včetně:

  • Potíže se zapalováním
  • Potíže s udržováním krbu na potřebné teplotě vytápění
  • Nepříjemné výpary a kouř

 

5. VOLBA MATERIÁLŮ

Aby vám váš gril plně vyhovoval a vydržel dlouhou dobu, vyberte si gril z kortenové oceli nebo oceli s práškovým lakováním odolným vůči vysokým teplotám. Je důležité vybrat materiál, který nebude korodovat. Vyhněte se jakémukoli dřevěnému prvku, který je křehký a podléhá četným změnám v závislosti na povětrnostních podmínkách.

ČERNÁ PRÁŠKOVANÁ OCEL

Buďte opatrní, pokud si vyberete termo-lakovaný gril, je důležité zkontrolovat 2 body:

  1. Je použitá barva odolná vůči vysokým teplotám?
  2. Provádí se před práškovým lakováním povrchová úprava?

KORTENOVÁ OCEL 

Cortenová ocel je ušlechtilý a výjimečný materiál, který je známý svou přirozenou ochranou. Přírodní cortenová ocel je složena ze slitiny mědi, fosforu a chrómu, která zajišťuje dokonalou odolnost v průběhu času.

Pozor, neplést si Cortenovou ocel a rezavou ocel.

 

6. DESIGN A DLOUHÁ ŽIVOTNOST

Čistý design je tajemstvím dlouhověkosti! 

Z našeho návrhu jsme vyloučili jakoukoli nádobu pro popel! Tyto prvky nejsou odolné a nedrží dobře v průběhu času. Ve skutečnosti u každého ocelového prvku, který se dostane na vysokou teplotu, hrozí deformace. Tyto poklopy a zásuvky se vždy nepoužívají nebo jsou dokonce odstraněny, protože narušují správné fungování grilu!

Dejte přednost kulatému grilu před čtvercovými planchami!

Objevte náš článek na toto téma: Čtvercový nebo kulatý gril?

 

7. POUŽITÍ A VÝVOJ

Výběr grilu je důležitá volba!

Musí být navržen tak, aby vám sloužil po mnoho let, a proto se vyvíjel podle vašich přání! Přestože gril plancha nabízí skvělé možnosti: grilovací gril plancha pro přímé i nepřímé vaření, je zásadní, abyste mohli svůj nástroj na vaření vylepšit o horní gril, pec na pizzu nebo mnoho dalšího příslušenství!

Naším posláním je, aby vaše venkovní kuchyně byla stejně pohodlná a pohodlná jako vaše vnitřní kuchyně! Pracujeme na vývoji nových produktů:

  • Příslušenství ke grilu 
  • Venkovní nábytek 
  • další nástroje pro vaření

 

8. FÉROVÁ A PŘÍSTUPNÁ CENA

Design, materiály, soulad s normami a dostupné příslušenství, to vše za dostupnou a férovou cenu. Je to naše nabídka!

 

Jak jste jistě pochopili, v COEO jsme nadšení pro produktový design. Yannick - inženýr vzděláním a zakladatel COEO je autorem každého z výkresů a podrobných specifikací, které vám nabízejí odolné, estetické a škálovatelné produkty!

Jsme malý rodinný podnik se sídlem v jižní Francii (Cévennes) a jsme odhodláni zůstat společností s "lidským" přístupem, abychom vám mohli nabízet kvalitní produkty za férovou cenu.

 

COEO DESIGN - TRIO GRILY CZ

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
F Avatar autora | 8.5.2024
Produkt bezvadný, i po designové stránce. Elegantně vyřešen přívod vzduchu stojanem. Dohoda s prodejcem - na čem jsme se dohodli, to platilo a ani nebylo třeba cokoli nějakou smlouvou ošetřovat... Tak by se měl chovat každý slušný prodejce a i zákazník tak k němu - dnes skoro nevídané. Díky moc za gril a lidský přístup!!!
5
PK Avatar autora | 26.9.2023
Skvělý gril,který se hodí i pod otevřenou terasu.U známých snesl ty největší obdivy a my s manželkou-spíše ona-je královnou grilování.Nechce mě k němu vůbec pustit-doporučuji všem co uvažují o koupi grilu.Jednání zástupců obchodu na vysoké úrovni-tak si představuji e shop.Jen samé ++++++++++++++++++!!!!!!!!!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: