VENKOVNÍ VAŘENÍ NA OHNI JE ZÁLEŽITOSTÍ CELÉHO ROKU! ZAHRADNÍ KRBY, ZAHRADNÍ GRILY, ZAHRADNÍ KAMNA, ZAHRADNÍ OHNIŠTĚ

BonFeu BONSELO Černá - Zahradní krb, kamna a gril

BonSelo je terasový krb s výškou 147 cm a průměrem dna 39 cm. BonSelo má tři nohy, které jsou charakteristické pro značku BonFeu.

BonSelo využijete i na vaření. Obsahuje praktický grilovací rošt. Svým tvarem zajišťuje konstantní uvolňování tepla a  výborné proudění kouře. BonSelo se vyznačuje moderním designem a zajistí Vám nezaměnitelnou atmosféru!

Skladem
Kód: BO 25
Značka: Bonfeu
4 420 Kč 3 652,89 Kč bez DPH
Kategorie: ZAHRADNÍ KAMNA, GRILY A OHNIŠTĚ
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 12.2 kg

BonFeu BonSelo je velmi zajímavý krb! Je vyroben z kvalitní oceli a opatřen žáruvzdorným nátěrem.

Se svými charakteristickými třemi nohami má výbornou stabilitu (typický znak BonFeu).

BonSelo se stane nepřehlédnutelným prvkem Vaší zahrady či terasy!

Terasový krb BonSelo je vyroben z oceli o tloušťce 1-2 mm a má černý žáruvzdorný lak. BonSelo má stylový design a čisté, propracované linie.

Lze použít i jako gril

S výklopným grilem/roštěm se BonFeu odlišuje od všech jiných tradičních grilů. Chromovaný gril lze snadno otáčet dovnitř a ven z krbu bez přímého kontaktu se zdrojem tepla. Položte maso na gril a přetočte ho zpět nad zdroj tepla. Není tedy třeba pracovat přímo nad zdrojem tepla, což je u jiných grilů často nutné. Když je maso hotové, jednoduše otočte gril z krbu a vychutnejte si grilovaný pokrm.

 

 

Krby BonFeu jsou vyrobeny z oceli. Ocel má samozřejmě za vlhkých podmínek tendenci rezavět. Mějte tedy na paměti, že váš  BonFeu  BonBini bez jisté ochrany a údržby bohužel černý nezůstane. Tento proces může v drsných podmínkách nastat poměrně rychle. Lze tomu předejít pravidelným ošetřováním a krytím v době, kdy není využíván. Ale i když se toto stane - nepropadejte panice, to dává vašemu krbu BonFeu rustikální a zajímavý vzhled. Více k údržbě ZDE.

 

Černý krb BonFeu BonSelo ve zkratce:

 • Moderní krb
 • Výborná stabilita
 • Nadčasový design
 • Vyzařuje teplo všude kolem, nejen zepředu
 • Černý, žáruvzdorný povlak
 • Krásně vyřezávané logo dodává pohyblivým plamenům hravý efekt
 • Lze využít jako gril, obsahuje grilovací rošt
 • Dostupná menší verze BonBini

  

Specifikace:

 • Značka BonFeu
 • Model BonSelo
 • Meteriál ocel 1-2mm
 • Rozměry d 42,5 x š 42,5 x v 147
 • hmotnost 12,2kg

Holandská značka BonFeu znamená charakteristický a promyšlený design a prémiovou kvalitu. Tým BonFeu se zaměřuje na design krbů, které je radost používat a jsou vhodné pro venkovní vaření.

Neustále přicházejí s kreativními návrhy, které odpovídají současným trendům, ale mají také nezbytnou odolnost, aby byla zajištěna dlouhá životnost produktu. Právě díky těmto základním hodnotám se BonFeu stalo jedním z předních hráčů v oblasti venkovních krbů, ohnišť a kamen na dřevo.

BONFEU - ČERNÉ PROVEDNÍ

Ochrana a údržba ocelového zahradního krbu BonFeu

Ocelový zahradní krb BonFeu ČERNÝ/BLACK je vhodný pro venkovní použití. Krby jsou opatřeny speciální vrstvou žáruvzdorného laku. Díky tomu bude krb vypadat dlouho výborně. V nátěru se však v průběhu času objeví malé viditelné praskliny, s mírnými skvrnami rzi. Vzhledem k velkým teplotním rozdílům v kombinaci s vlivem vlhkosti je to obvyklý přírodní proces. Existuje celá řada jednoduchých opatření na ochranu krbu. Vždy doporučujeme objednat odpovídající ochranný kryt. Ten chrání zahradní krb po použití, a proto zůstane perfektní déle. Další možností je umístit zahradní krb po použití pod střechu (váha krbu to umožňuje). To udržuje krb v suchu, když se nepoužívá. Tímto způsobem si můžete užít zahradní krb ještě mnohem déle.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: