VENKOVNÍ VAŘENÍ NA OHNI JE ZÁLEŽITOSTÍ CELÉHO ROKU! ZAHRADNÍ KRBY, ZAHRADNÍ GRILY, ZAHRADNÍ KAMNA, ZAHRADNÍ OHNIŠTĚ

BonFeu BonPyra Černá - Zahradní krb

BonPyra je krásný terasový krb s výškou 160 cm a průměrem dna 50 cm. BonPyra má tři nohy, které jsou charakteristické pro značku BonFeu. Je vybaven speciálním šuplíkem na sběr popela (popelníkem). BonPyra obsahuje také drátěnou clonu proti vylétávání jisker.

dodání do 14 dní
Kód: BO22
Značka: Bonfeu
9 990 Kč 8 256,20 Kč bez DPH
Kategorie: ZAHRADNÍ KAMNA, GRILY A OHNIŠTĚ
Záruka: 2 roky

BonFeu BonPyra je opravdu velmi zajímavý krb! Se svými charakteristickými třemi nohami a praktickým popelníkem na zadní straně krbu je tento nový model terasového krbu přínosem pro každou zahradu, terasu nebo pergolu.

Terasový krb BonPyra je vyroben z oceli o tloušťce 1-2 mm a má černý žáruvzdorný lak. BonPyra má stylový design a vysokou komínovou trubku pro snadný odvod kouře. Takže kouř vás nebude obtěžovat.

Pro pohodlí a bezpečnost je BonPyra vybavena drátěnou clonu proti vylétávání jisker. Díky tomu z krbu nevypadne pálené dřevo a kolem nebudou téměř poletovat jiskry.

Pro odstranění popela je v zadní části BonPyra praktický popelník. Stylový, jedinečný a samozřejmě velmi praktický při používání krbu.

Zkrátka chcete navodit hřejivou atmosféru moderním krbem? Pak je tento BonFeu BonPyra na zahradě skutečným pomocníkem. BonFeu Bonpyra vám poskytne roky potěšení.

Krby BonFeu jsou vyrobeny z oceli. Ocel má samozřejmě za vlhkých podmínek tendenci rezavět. Mějte tedy na paměti, že váš  BonFeu  BonPyra bez jisté ochrany a údržby bohužel černý nezůstane. Tento proces může v drsných podmínkách nastat poměrně rychle. Lze tomu předejít pravidelným ošetřováním a krytím v době, kdy není využíván. Ale i když se toto stane - nepropadejte panice, to dává vašemu krbu BonFeu rustikální a zajímavý vzhled. Více k údržbě ZDE.

 

Černý krb BonFeu BonPyra ve zkratce:

  • Stylový krb
  • Nadčasový design
  • Vybaveno drátěnou clonu proti vylétávání jisker
  • Vybaveno pohodlným popelníkem na zadní straně krbu
  • Vyzařuje teplo všude kolem, nejen zepředu
  • Černý, žáruvzdorný povlak
  • Krásně vyřezávané logo dodává pohyblivým plamenům hravý efekt

  

Holandská značka BonFeu znamená charakteristivký a promyšlený design a prémiovou kvalitu. Tým BonFeu se zaměřuje na design krbů, které je radost používat a jsou vhodné pro venkovní vaření.

Neustále přicházejí s kreativními návrhy, které odpovídají současným trendům, ale mají také nezbytnou odolnost, aby byla zajištěna dlouhá životnost produktu. Právě díky těmto základním hodnotám se BonFeu stalo jedním z předních hráčů v oblasti venkovních krbů, ohnišť a kamen na dřevo.

BONFEU - ČERNÉ PROVEDNÍ

Ochrana a údržba ocelového zahradního krbu BonFeu

Ocelový zahradní krb BonFeu ČERNÝ/BLACK je vhodný pro venkovní použití. Krby jsou opatřeny speciální vrstvou žáruvzdorného laku. Díky tomu bude krb vypadat dlouho výborně. V nátěru se však v průběhu času objeví malé viditelné praskliny, s mírnými skvrnami rzi. Vzhledem k velkým teplotním rozdílům v kombinaci s vlivem vlhkosti je to obvyklý přírodní proces. Existuje celá řada jednoduchých opatření na ochranu krbu. Vždy doporučujeme objednat odpovídající ochranný kryt. Ten chrání zahradní krb po použití, a proto zůstane perfektní déle. Další možností je umístit zahradní krb po použití pod střechu (váha krbu to umožňuje). To udržuje krb v suchu, když se nepoužívá. Tímto způsobem si můžete užít zahradní krb ještě mnohem déle.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: