VENKOVNÍ VAŘENÍ NA OHNI JE ZÁLEŽITOSTÍ CELÉHO ROKU! ZAHRADNÍ KRBY, ZAHRADNÍ GRILY, ZAHRADNÍ KAMNA, ZAHRADNÍ OHNIŠTĚ

BONFEU BONBONO Rust - Zahradní krb, kamna a gril

Se zahradními kamny BonFeu BonBono zažijete skvělou atmosféru posezení u ohně s možností grilování. BonFeu BonBono v provedení zrezivělé oceli. Stejně jako BonSolo přichází i tento model s otočným grilem a také výsuvnými nohami pro optimální stabilizaci.

Skladem
Kód: BO03
Značka: Bonfeu
6 999 Kč 5 784,30 Kč bez DPH
Kategorie: ZAHRADNÍ KAMNA, GRILY A OHNIŠTĚ
Hmotnost: 15 kg

Bonfeu BonBono je nástupcem původního Bonfeu BonSolo. BonBono je nejen větší (165 cm výška a Ø 45 cm), ale také vylepšený na mnoha úrovních. Přizpůsoben byl ale například grilovací rošt. Mřížku lze nyní používat ve dvou různých polohách a má dvě madla, díky čemuž je její používání ještě jednodušší.

Lze použít i jako gril

S výklopným grilem/roštěm se BonFeu odlišuje od všech jiných tradičních grilů. Chromovaný gril lze snadno otáčet dovnitř a ven z krbu bez přímého kontaktu se zdrojem tepla. Položte maso na gril a přetočte ho zpět nad zdroj tepla. Není tedy třeba pracovat přímo nad zdrojem tepla, což je u jiných grilů často nutné. Když je maso hotové, jednoduše otočte gril z krbu a vychutnejte si grilovaný pokrm.

 

Odolné a příjemné na používání

Terasový krb BonFeu-BBQ je speciálně navržen jako terasový krb, který lze použít na terasu nebo na trávník, ale je vhodný i jako gril. Je vyrobena z oceli a opatřen tepelně odolným nátěrem. Tvar BonFeu-BBQ zajišťuje vynikající proudění kouře a dělá z něj skvělý zdroj tepla. Jakmile je BonFeu horký, pomalu se ochlazuje a zajišťuje konstantní uvolňování tepla.

 

Stylový a nadčasový design

Můžete jistě říci, že terasový krb BonFeu byl vyroben s velkou pečlivostí. Tento produkt má čisté linie bez zbytečných komplikací. A skvělé je, že BonFeu BBQ můžete využít jako gril v létě a jako terasový krb, když se večer začnou ochlazovat.

 

Uklidňující teplo vyzařované tímto krbem poskytuje příjemně pohodlnou atmosféru!

Krby BonFeu jsou vyrobeny z cortenové oceli. Ocel má vlastnost za vlhkých podmínek rezavět. Mějte tedy na paměti, že váš černý  zahradní krb BonFeu BonBono bohužel černý nezůstane. Tento proces může nastat někdy i poměrně rychle. Nepropadejte ale panice, to dává vašemu krbu BonFeu naturální a elegantní vzhled.

 

BonFeu BonBono Rust zahradní krb ve zkratce:

- Stylový a nadčasový design

- Vyříznuté logo pro zajímavý efekt ohně

- Součástí je unikátní výsuvný gril

- Vyzařuje teplo do všech stran, nejen zepředu

- Výborná stabilita (nízké těžiště, pevné materiály)

- Ideální pro útulné zimní grilování

- K dispozici také ve výšce 126 cm (BonFeu BonSolo Rust)

- Ochranný kryt lze objednat samostatně

 

SPECIFIKACE:


Značka BonFeu
Modelka BonBono
Hnědá barva
Materiál Ocel
Rozměry d 45 x š 45 x v 165 cm
Průměr trubky od sporáku 12 cm
Včetně grilovací mřížky 
Palivo Dřevo
Hmotnost 16 kg

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: