VENKOVNÍ VAŘENÍ NA OHNI JE ZÁLEŽITOSTÍ CELÉHO ROKU! ZAHRADNÍ KRBY, ZAHRADNÍ GRILY, ZAHRADNÍ KAMNA, ZAHRADNÍ OHNIŠTĚ

BonFeu BONBINI Černá - Zahradní krb

BonBini je menší terasový krb s výškou 117 cm a průměrem dna 29 cm. BonBini má tři nohy, které jsou charakteristické pro značku BonFeu. Svým tvarem zajišťuje konstantní uvolňování tepla a  výborné proudění kouře. BonBini se vyznačuje moderním designem a zajistí Vám nezaměnitelnou atmosféru! 

dodání do 10 dní
Kód: BO 24
Značka: Bonfeu
3 120 Kč 2 578,51 Kč bez DPH
Kategorie: BONFEU
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 7.2 kg

BonFeu BonBini je velmi zajímavý krb! Je vyroben z kvalitní oceli a opatřen žáruvzdorným nátěrem.

Se svými charakteristickými třemi nohami má výbornou stabilitu (typický znak BonFeu).

BonBini se stane nepřehlédnutelným prvkem Vaší zahrady či terasy!

Terasový krb BonBini je vyroben z oceli o tloušťce 1-2 mm a má černý žáruvzdorný lak.

BonBini má stylový design a čisté, propracované linie.

 

 

Krby BonFeu jsou vyrobeny z oceli. Ocel má samozřejmě za vlhkých podmínek tendenci rezavět. Mějte tedy na paměti, že váš  BonFeu  BonBini bez jisté ochrany a údržby bohužel černý nezůstane. Tento proces může v drsných podmínkách nastat poměrně rychle. Lze tomu předejít pravidelným ošetřováním a krytím v době, kdy není využíván. Ale i když se toto stane - nepropadejte panice, to dává vašemu krbu BonFeu rustikální a zajímavý vzhled. Více k údržbě ZDE.

 

Černý krb BonFeu BonBini ve zkratce:

 • Menší, stylový krb
 • Nadčasový design
 • Vyzařuje teplo všude kolem, nejen zepředu
 • Černý, žáruvzdorný povlak
 • Krásně vyřezávané logo dodává pohyblivým plamenům hravý efekt
 • dostupná větší verze BonSelo

  

Specifikace:

 • Značka BonFeu
 • Model BonBini
 • Meteriál ocel 1-2mm
 • Rozměry d 29 x š 29 x v 117
 • hmotnost 10,65kg

Holandská značka BonFeu znamená charakteristický a promyšlený design a prémiovou kvalitu. Tým BonFeu se zaměřuje na design krbů, které je radost používat a jsou vhodné pro venkovní vaření.

Neustále přicházejí s kreativními návrhy, které odpovídají současným trendům, ale mají také nezbytnou odolnost, aby byla zajištěna dlouhá životnost produktu. Právě díky těmto základním hodnotám se BonFeu stalo jedním z předních hráčů v oblasti venkovních krbů, ohnišť a kamen na dřevo.

BONFEU - ČERNÉ PROVEDNÍ

Ochrana a údržba ocelového zahradního krbu BonFeu

Ocelový zahradní krb BonFeu ČERNÝ/BLACK je vhodný pro venkovní použití. Krby jsou opatřeny speciální vrstvou žáruvzdorného laku. Díky tomu bude krb vypadat dlouho výborně. V nátěru se však v průběhu času objeví malé viditelné praskliny, s mírnými skvrnami rzi. Vzhledem k velkým teplotním rozdílům v kombinaci s vlivem vlhkosti je to obvyklý přírodní proces. Existuje celá řada jednoduchých opatření na ochranu krbu. Vždy doporučujeme objednat odpovídající ochranný kryt. Ten chrání zahradní krb po použití, a proto zůstane perfektní déle. Další možností je umístit zahradní krb po použití pod střechu (váha krbu to umožňuje). To udržuje krb v suchu, když se nepoužívá. Tímto způsobem si můžete užít zahradní krb ještě mnohem déle.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: