VENKOVNÍ VAŘENÍ NA OHNI JE ZÁLEŽITOSTÍ CELÉHO ROKU ... ZAHRADNÍ KRBY, ZAHRADNÍ GRILY, ZAHRADNÍ KAMNA
Neohodnoceno

LITINOVÉ OHNIŠTĚ HEARTHSTONE S VYSOKÝM STOJANEM - zahradní krb

Litinové ohniště pro venkovní vaření a grilování.

OPRAVDOVÉ VAŘENÍ A GRILOVÁNÍ

Hearthstone není jen ohniště, ale můžete si na něm připravit spoustu chutných jídel. Prostorné vařící plochy jsou rozděleny z poloviny na rošt, z druhé poloviny na litinové tály – takzvané planchy. Obě tyto plochy jsou upraveny speciální glazurou, která je vhodná na přípravu jídla.

 

dodání do 10 dní
Kód: BA03
Značka: HEARTHSTONE
49 236 Kč 40 690,91 Kč bez DPH
Kategorie: HEARTHSTONE
Záruka: 10 let
Hmotnost: 163 kg

Grilovací plocha: průměr 96 cm

Výška grilovací plochy: 104 cm

Hmotnost: 163 kg

 

JEDINEČNÉ CHVÍLE S RODINOU A PŘÁTELI

Rádi vaříte a trávíte čas se svými nejbližšími? Ohniště Hearthstone je pro tyto příležitosti ideální. Vytvoří dokonalou a příjemnou atmosféru na vaší párty. Stoupnout si dokola kolem ohniště, společně vařit, ochutnávat, povídat si a užít si společné chvíle. Průměr ohniště je 1 metr a to už je dost místa pro spoustu skvělých jídel a kamarádů!

 

PRO DALŠÍ GENERACE

Masivní litina sama o sobě garantuje, že vaše ohniště bude sloužit dobře ještě vašim vnoučatům. Litina totiž hloubkově nerezaví a přetrvá tak po generace. Tím jsme si jistí a na litinový Hearthstone dostanete záruku 10 let!

 

KRÁSNÝ OHEŇ A TEPLO BEZ KOUŘE
Robustní litinové ohniště Hearthstone dokáže akumulovat velké množství tepelné energie, a to díky více než 100 kg litiny, která byla pro jeho výrobu použita. Díky ohništi a masivnímu litinovému roštu má oheň dostatek vzduchu a skvělé podmínky pro krásný oheň. Pokud navíc použijete suché dřevo, vyhnete se nepříjemnému kouři z ohniště. Ani na chvilku tak nebudete chtít od ohně odejít! :)

 

TRADICE

Již od roku 1960 vyrábíme ve městě Santander na severu Španělska výrobky z té nejlepší litiny. Za více než padesát let jsme vybudovali pět výrobních závodů v Evropě i Americe a komponenty našich krbů a zahradních ohnišť odléváme ve vlastní slévárně.

 

LITINA

Jsme přesvědčeni, že litina je tím správným materiálem pro výrobu venkovních krbů a ohnišť. Litina má jako materiál spoustu výhod a užitných vlastností. Je extrémně odolná vůči korozi a tepelnému namáhaní. Snadno absorbuje teplo, které pak rovnoměrně vydává, což je i jedna z hlavních výhod pro přípravu jídel na litině. Produkty z litiny vynikají dlouhodobou životností a vydrží tak sloužit celým generacím.